MENU

Kim jestem?

Mam na imię Gosia. Nie lubię zdrobnienia mojego imienia Małgosia, więc proszę oszczędź mi tego :) a tak na poważnie, to jestem fotografem ślubnym. Kilka lat pracowałam jako księgowa, jednak przez lata narastała we mnie frustracja związana z tym zawodem, aż pewnego dnia stwierdziłam, że przecież mogę robić to co kocham? jakież to proste! Dlatego kupiłam swój pierwszy aparat i tak zaczęła się moja przygoda z fotografią.

Jak pracuję?

Najlepsze fotografie powstają wtedy, gdy zapominasz że jestem. Z moim 180 centymetrowym wzrostem ciężko się ukryć i poruszać się niezauważoną, jednak momenty nieświadomości osoby fotografowanej i naturalność sprawiają że zdjęcia ukazują piękno chwili na której najbardziej mi zależy

Gdzie pracuję?

Mieszkam w małej miejscowości na Mazowszu, leżącej między Bugiem, a Liwcem. Głównie działam na terenie województwa mazowieckiego, lecz pozostałe regiony Polski nie są mi obce i mogę dojechać dla Ciebie w każde miejsce.

Co lubię?

Świetnie odnajduję się w klimatach sielskich, rustykalnych, boho oraz ogrodowych slow wedding. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane, zawsze staram się ukazać jej piękno oraz dbam o każdy detal otoczenia w którego przygotowanie włożyliście ogromny wysiłek.

Co robię, gdy nie robię zdjęć?

W moim życiu nie ma czasu na nudę. Zawsze staram sobie znaleźć jakieś zajęcie. W wolnych chwilach lubimy spacerować z mężem i naszym czworonożnym przyjacielem po lesie. Gdy pogoda na to pozwala śmigam na motocyklu, rolkach i rowerze, a w zimowe wieczory łapie wiosło do ręki żeby przypomnieć sobie kilka melancholijnych akordów.

Decorative Image

Moja praca została wyróżniona

Jeśli czujesz, że nadajemy na tych samych falach

Napisz do mnie!

Zapytaj czy dostępny jest Twój termin

klik!
Zamknij
do góry